Fully Equipped Brand New Built Studio

  • 25 m²

Fully Equipped Brand New Built Studio Chipping Norton villa van 25 vierkante meter is gesitueerd binnen 2 km afstand van het Fairfield Park en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.

Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer villa behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

Fully Equipped Brand New Built Studio villa is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei om zelf te koken in een eetgedeelte en een privé-eetruimte. Polynesische gerechten specialiteiten worden geserveerd in Mumma Phan, gelegen op loopafstand van 16 minuten van deze accommodatie.

Gasten het Australian Aviation Museum op 10 minuten rijden hier vandaan vinden en het centrum van Chipping Norton binnen 20 minuten te voet bereiken. Het Cabra-Vale Park Memorial Bandstand ligt op een korte afstand van dit vakantiehuis, terwijl Wollongong op 45 minuten rijden ligt. Fully Equipped Brand New Built Studio villa bevindt zich op 900 meter afstand van treinstation Sydney Carramar en op een paar stappen verwijderd van busstation Lansdowne Rd opp Lansvale Public School.

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    LicentienummerPID-STRA-82038
    Veelgestelde vragen
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Fully Equipped Brand New Built Studio villa?
      Gasten van Fully Equipped Brand New Built Studio villa dienen uiterlijk om 23:59 in te checken en tot 10:00 uit te checken.
    • Welke restaurants liggen er in de buurt van Fully Equipped Brand New Built Studio villa?
      De dichtstbijzijnde restaurants van Fully Equipped Brand New Built Studio villa zijn Rashays Carramar restaurant, dat Australische gerechten serveert, evenals Art of Gelato Michelangelo Gelateria restaurant beroemd voor Italiaanse keuken.
    • Heeft Fully Equipped Brand New Built Studio villa een keuken?
      Ja, Fully Equipped Brand New Built Studio villa heeft een keuken.
    • Staat dit vakantiehuis open voor gasten met huisdieren?
      Huisdieren zijn helaas niet toegestaan op het terrein.
    • Heeft deze villa een bubbelbad?
      Ja, deze villa biedt een spa bad.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Fully Equipped Brand New Built Studio villa?
      Gasten kunnen Australian Aviation Museum bezoeken, gunstig gelegen op afstand van 4 km van Fully Equipped Brand New Built Studio villa.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Fully Equipped Brand New Built Studio Chipping Norton

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten